Tani u bënë 3 bjonde! Redia Hoxha ndryshon look dhe të gjithë i thonë je kopje e Lorit (FOTO) - AlpeGossip
Tani u bënë 3 bjonde! Redia Hoxha ndryshon look dhe të gjithë i thonë je kopje e Lorit (FOTO)

Tani u bënë 3 bjonde! Redia Hoxha ndryshon look dhe të gjithë i thonë je kopje e Lorit (FOTO)

Motra e vogël e Lori Hoxhës, Redia, duket se po ndjek gjurmët e saj dhe të Sarës, sa i përket stilit dhe paraqitjes fizike. Ajo është shndërruar në një bjonde simpatike dhe tani të gjithë po thonë se është kopje e Lorit.

Ka qenë vetë Lori ajo që ka publikuar një foto me motrën e vogël. Si rrallë herë ajo ka thyer rregullat, duke e ekspozuar në rrjetet sociale Redian, e cila ka një profil privat në Instagram.

“Shyqyr që nxore një foto dhe me Redian”, i shkruajnë fansat.

Këtë gjë e vë në dukje edhe vetë Redia, e cila me shaka komenton: Pse ke motër tjetër përveç Sarës ti??

Epo tani që ka ndryshuar look, besojmë se do ta shohim më shpesh Redian.