NUK E KEMI PARË NDONJËHERË KËSHTU/ Arbana Osmani bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO) – AlpeGossip
NUK E KEMI PARË NDONJËHERË KËSHTU/ Arbana Osmani bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

NUK E KEMI PARË NDONJËHERË KËSHTU/ Arbana Osmani bën ndryshimin drastik në pamje (FOTO)

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të pëlqyera për publikun shqiptar. E ëmbël dhe gjithmonë e qeshur ajo ka arritur të fitojë zemrat e të gjithë atyre që e ndjekin.

Me fillimin e sezonit të ri por dhe me mbarimin e pushimeve, Arbana ka vendosur të bëjë një ndryshim tek vetja. Moderatorja ka zgjedhur të errësojë ngjyrën e flokëve dhe ti gjasi ato. Megjithëse jemi mësuar ta shohim në nuanca pak më të hapura, edhe kështu Arbana duket si një yll i vërtetë. /AlpeGossip.al