TAYNA NË AMERIKË/ Reperja filmohet në shoqërinë e këngëtarit shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
TAYNA NË AMERIKË/ Reperja filmohet në shoqërinë e këngëtarit shqiptar (FOTO)

TAYNA NË AMERIKË/ Reperja filmohet në shoqërinë e këngëtarit shqiptar (FOTO)

Për këngëtaren e njohur Tayna kjo verë ka qenë e mbushur me koncerte dhe projekte të vazhdueshme muzikore. Prej disa ditësh ajo ndodhet në SHBA dhe menaxheri i saj ka bërë të ditur se ndodhet atje për të xhiruar videoklipin e ri por gjithsesi me këtë rast po kalon dhe ditë pushimi në shoqëri të mirë.

Ndërmjet fotove të postuara në rrjete sociale, reperja tregoi se atje është e shoqëruar nga modelja Vildane Zeneli. Të dyja vajzat po kalojnë një kohë të bukur në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Së fundmi ndërmjet një postimi të postuar në Instastory, Tayna ka treguar se ajo dhe modelja nuk janë të vetme. Së bashku me to ështe dhe këngëtari Seven Saraçi. Postimet e tyre, mes të qeshurave dhe lojrave, janë provë se grupi po kënaqen shumë në praninë e njëri-tjetrit.