DO E PREFERONI DHE JU! Ja me çfarë është “fiksuar” së fundmi në stil Arbana Osmani (FOTOT) – AlpeGossip
DO E PREFERONI DHE JU! Ja me çfarë është “fiksuar” së fundmi në stil Arbana Osmani (FOTOT)

DO E PREFERONI DHE JU! Ja me çfarë është “fiksuar” së fundmi në stil Arbana Osmani (FOTOT)

Të vishes stil dhe të dukesh bukur në sy të ndjekësve  apo fansave ka një rëndësi të madhe për vajat VIP.

Shpesh herë ato duan të duken të veçanta dhe të pa krahësueshme me të tjerat.

Në Instagramin e Arbana Osmanit dhe në emisionin e saj kemi vënë re “fiksimin” e saj për xhaketat serioze të zeza.

Arbana ka zgjedhur mënyra të ndryshe për të kombinuar xhaketat e zeza duke filluar nga fustanet e deri tek veshjet sportive, mund të themi që moderatorja duket bukur.

Alpegossip.al ju sjell disa nga fotot e Arbanes.