I MAHNITI TË GJITHË/ Ja si duket nëna 67 vjeçare e Enrique Iglesias me bikini (FOTO) – AlpeGossip
I MAHNITI TË GJITHË/ Ja si duket nëna 67 vjeçare e Enrique Iglesias me bikini  (FOTO)

I MAHNITI TË GJITHË/ Ja si duket nëna 67 vjeçare e Enrique Iglesias me bikini (FOTO)

Fansat e Enrique Iglesias gjithmonë janë kuriozë për detajet e jetës së tij private. Ndërsa të gjithë kanë dëgjuar të flitet për partneren e tij dhe babain legjendar Julio Iglesias, mister mbetet nëna e tij. Nuk kishit dëgjuar ndonjëherë për të…? Isabel Preysler është nëna e këngëtarit dhe ajo ka sjellë në jetë 7 fëmijë, tre prej të cilëve janë frut i marrëdhënies së saj me këngëtari Julio.

Paparacët e kanë fotografuar në bikini 67 vjeçaren dhe të gjithë mbetën të mahnitur nga linjat e saj. Më tej mediat kanë bërë një krahasim të saj kur ishte 20 vjeç dhe tani që numëron plot 67 vite. Pamja e saj është e adhurueshme.