“ËSHTË HAMSHOR…”/ Pasi zbuluan se do realizojnë film porno, Arjoni dhe Serena u përgjigjen pyetjeve “hot” të ndjekësve – AlpeGossip
“ËSHTË HAMSHOR…”/ Pasi zbuluan se do realizojnë film porno, Arjoni dhe Serena u përgjigjen pyetjeve “hot” të ndjekësve

“ËSHTË HAMSHOR…”/ Pasi zbuluan se do realizojnë film porno, Arjoni dhe Serena u përgjigjen pyetjeve “hot” të ndjekësve

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Arjon Luli dhe partnerja e tij, Serena Sula, zbuluan pak ditë më parë se do të realizojnë një film pornografik. Pasi kanë arritur që të marrin vëmendjen e shumë ndjekësve me videot apo fotot e nxehta në rrjetet sociale, duket se tashmë ata kanë menduar për diçka akoma më “hot”.

Që të dy janë shumë aktivë në profilet e tyre në “Instagram”, ku herë pas here bëjnë bashkëbisedime me ndjekësit e tyre. E kështu ka ndodhur edhe një ditë më parë, ku Arjoni ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit e tij.

Pasi zbuluan se do realizojnë film porno, Arjoni dhe Serena u

Pyetjet kanë qenë të shumta, e madje edhe provokuese. Njëri prej tyre e pyeti ish-konkurrentin: “Sa herë në ditë bëni seks?”.

“Kjo pyetje është bërë mbi një milion herë, dhe nuk do e anashkaloj më. Madje do përgjigjet Serena. Serena sa herë në ditë bën seks?”,- tha Arjoni, ndërkohë që Serena u përgjigj: “Si mund të rrijë Serena pa rak, e para. Më ka rënë raku i bardhë edhe super hamshor. Se unë nuk kisha bo dot”.

Pasi zbuluan se do realizojnë film porno, Arjoni dhe Serena u

Ndërsa një tjetër ndjekës e pyet se kur do t’i bëjnë videot intime publike. “Video ka plot se i kemi arkivat plot. Por problemi është që po i heq Instagram-i. I mbyll Instagram-i për 10 minuta çerek ore maksimumi. Tani vetëm po e pe në atë moment”, tha Luli.

Pasi zbuluan se do realizojnë film porno, Arjoni dhe Serena u