HABIT ME PËRGJIGJET/ Kejvina Kthjella i thotë të gjitha, nga çështjet e zemrës deri te gjërat intime (FOTOT) – AlpeGossip
HABIT ME PËRGJIGJET/ Kejvina Kthjella i thotë të gjitha, nga çështjet e zemrës deri te gjërat intime (FOTOT)

HABIT ME PËRGJIGJET/ Kejvina Kthjella i thotë të gjitha, nga çështjet e zemrës deri te gjërat intime (FOTOT)

Modelja bukuroshe Kejvina Kthella ishte e ftuara e rradhës në rubrikën “After Party” të Luana Vjollcës. Ajo iu përgjigj pyetjeve të ndryshme nga jeta private.

Kejvina zbuloi se është vetëm dhe aktualisht nuk ka asnjë mashkull në jetën e saj. “Jam single”, u përgjigj ajo.

Gjatë “pyetësorit”, modelja zbuloi dhe disa detaje intime. Ajo tha se i pëlqejnë puthjet në qafë dhe meshkujt pa mjekërr. Po ashtu, Kejvina rrëfeu se i pëlqejnë të brendshmet e thjeshta dhe në dush preferon të lahet vetëm, e shtrirë në vaskë me petale.