DALIN LAKURIQ NË RRUGËT E QYTETIT/ Dy aktorët e njohur “shokojnë” kalimtarët (FOTO) – AlpeGossip
DALIN LAKURIQ NË RRUGËT E QYTETIT/ Dy aktorët e njohur “shokojnë” kalimtarët (FOTO)

DALIN LAKURIQ NË RRUGËT E QYTETIT/ Dy aktorët e njohur “shokojnë” kalimtarët (FOTO)

Të gjithë janë habitur kur kanë parë në mes të temperaturave të ftohta dy aktorët e njohur, Sebastian Stan dhe Denise Gough të dalin komplet të zhveshur teksa ecin me motorr.
Ata ishin gjatë xhirimit të një pjese të filmit “Monday” dhe në fotot e shkrepura nga kalimtarët shikohet edhe pjesa e stafit të cilët ishin veshur me xhupa, ndërkohë që dy aktorët nuk mbanin asnjë rrobë në trup.

Pavarësisht temperaturave të ulëta, Sebastian dhe Denise duhet të qëndronin të buzëqeshur teksa aktronin, duke ngrirë së ftohti të zhveshur lakuriq.