LORI HOXHËS IU BLLOKUA WHATSAPPI ASHTU SI NE! Nga inati bloger-ja publikon bisedat personale me ndjekësit (FOTO) - AlpeGossip
LORI HOXHËS IU BLLOKUA WHATSAPPI ASHTU SI NE! Nga inati bloger-ja publikon bisedat personale me ndjekësit (FOTO)

LORI HOXHËS IU BLLOKUA WHATSAPPI ASHTU SI NE! Nga inati bloger-ja publikon bisedat personale me ndjekësit (FOTO)

Problemi global dje i kompanisë “Facebook”, i cili në të njëjtën kohë paralizoi edhe WhatsApp-in edhe Instagram-in padyshim ishte një fenomen që jo shpesh ndodh.

Dhe tek arsyet ngelen të paqarta duket se edhe disa personazhe të famshëm i ka shqetësuar shumë ky problem.

Lori Hoxha është njëra prej tyre, e cila nëpërmjet story-t në “Instagram-in” e saj na ka bërë të ditur se edhe ajo ka hasur të njëjtin problem.

“Duke qenë se nuk mund ta çoja ditën e djeshme në WhatsApp, ja ku e keni foton”-kishte shkruar bloger-ja që dukej sikur po nxirrte inatin e bllokimit.

Para pasqyrës dhe me dy palë syze duket si një nga ato fotot, të cilat nuk ishin thënë për tu hedhur në Instagram.