NJË SUPER YLL/ Marina tregon si do shfaqet sot në Klanifornia por komenti i “laçjanit” mori të gjithë vëmendjen – AlpeGossip
NJË SUPER YLL/ Marina tregon si do shfaqet sot në Klanifornia por komenti i “laçjanit” mori të gjithë vëmendjen

NJË SUPER YLL/ Marina tregon si do shfaqet sot në Klanifornia por komenti i “laçjanit” mori të gjithë vëmendjen

Marina Vjollca tërheq gjithmonë vëmendjen me paraqitjet e saj në “Klanifornia” dhe punatë pas puntate shfaqet në super formë. Pak orë para spektaklit së kësaj të shtune, Marina ka postuar një foto ku na si do të shfaqet.

Ajo duket shumë elegante e veshur me një jumpsuit të zi, flokët e drejtë dhe e kuruar në detaje. Mirëpo Visjan Ukcenaj i cili njihet si “Laçjani” për shkak të rolit, ka kapur një detaj tjetër.

“Po bën gjumë lali, fli fli qetësohu se kemi shfaqje sot”, i komenton aktori Marinës.