E VESHUR ME…/ Ish-velina e “Xing” provokon nga shtrati (FOTO) – AlpeGossip
E VESHUR ME…/ Ish-velina e “Xing” provokon nga shtrati (FOTO)

E VESHUR ME…/ Ish-velina e “Xing” provokon nga shtrati (FOTO)

Belinda Dragoti ka fituar simpatinë e publikut që nga dalja e saj në “Xing me Ermalin” dhe që aty Instagrami i saj është bërë goxha i famshëm, shkruan abcnews.al.

Në një ndër fotot bukuroshja ka pozuar mjaft provokuese me të brendshme nga shtrati dhe përveç pamjes së saj vëmëndjen e merr komenti i këngëtarit shqiptar, Dijonis Biba.

“Fotograf jam”, shkruan këngëtari i cili lë të mendoj se foton e ka shkrepr ai, por Belinda i hedh poshtë të gjitha dyshimet pasi në postim ka bërë “tag” fotografin profesionist i cili ka shkrepur foton.