“NUK E DI ASKUSH”/ Kelvi Kadilli zbulon sekretin familjar (FOTO) – AlpeGossip
“NUK E DI ASKUSH”/ Kelvi Kadilli zbulon sekretin familjar (FOTO)

“NUK E DI ASKUSH”/ Kelvi Kadilli zbulon sekretin familjar (FOTO)

Moderatori shqiptar u është përgjigjur drejtpërdrejt pyetjeve të ndjekësve në rrjetet sociale. Me anë të përgjigjeve, Kelvi Kadilli ka zbuluar edhe një sekret familjar që nuk e di askush.
Kelvi Kadilli njihet si një nga moderatorët më të thjeshtë dhe pa komplekse. Ai është gjithashtu edhe një nga personat më të ndjekur në rrjetet sociale ku shpesh herë ndan momente të ndryshme nga jeta e tij private me të gjithë fansat.

Mbrëmjen e kaluar teksa po u përgjigjej pyetjeve të drejtpërdrejta të ndjekësve zbuloi edhe një sekret që nuk e di askush.

Foto e publikuar nga Kelvi Kadilli
“Na trego ndonjë sekret tëndin që nuk e ke thënë deri më tani në media,”- e pyet dikush nga ndjekësit.

“Kam një vëlla binjak,”- shkruan Kadilli në përgjigjen e tij. Duke marrë parasysh tipin e Kelvit, kjo mund të jetë edhe një nga shakatë e moderatorit.