E NDJEKIN 7 MILIONË NJERËZ/ FOTO: Modelja tregon të PASMET gjigande me bikinit blu – AlpeGossip
E NDJEKIN 7 MILIONË NJERËZ/ FOTO: Modelja tregon të PASMET gjigande me bikinit blu

E NDJEKIN 7 MILIONË NJERËZ/ FOTO: Modelja tregon të PASMET gjigande me bikinit blu

Ka plot 7.4 milionë ndjekës në Instagram dhe po të shikoni fotot e mëposhtme do të kuptoni pse Demi Rose është kaq e pëlqyer. Në një set fotografik të realizuar në Ibiza, modelja 23-vjeçare ka treguar “asetet” me një bikini blu.