1 MUAJ PAS NDARJES/ Roberti i bën Norës atë që nuk e prisnim (FOTO) – AlpeGossip
1 MUAJ PAS NDARJES/ Roberti i bën Norës atë që nuk e prisnim (FOTO)

1 MUAJ PAS NDARJES/ Roberti i bën Norës atë që nuk e prisnim (FOTO)

Një muaj më parë Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre, lajm të cilin e bëri të ditur vetë këngëtari. Me anë të një postimi, Roberti deklaroi se dashuria mes tij dhe Norës ka mbaruar dhe e falenderoi që e bëri baba të një vajze.

Pas ndarjes, Nora dhe Roberti vazhduan rrugët e tyre të ndarë dhe veprimi i fundit i këngëtarit ka vërtetuar faktin që ata janë ndarë miqësisht.

Roberti ka pëlqyer fotot e fundit të postuara nga Nora duke treguar kështu se ai shkon shumë mirë me ish-bashkëshorten.

Këtë veprim nuk e shohim shpesh në çiftet e divorcuara, por Roberti ka treguar se edhe pas ndarjes mund të ruash një marrëdhënie miqësore.