ME PUSHIME NË HOTELIN LUKSOZ/ Fotot e Keisit me bikini do e ”çmendin” Stresin – AlpeGossip
ME PUSHIME NË HOTELIN LUKSOZ/ Fotot e Keisit me bikini do e ”çmendin” Stresin

ME PUSHIME NË HOTELIN LUKSOZ/ Fotot e Keisit me bikini do e ”çmendin” Stresin

Ndarja e Stresit dhe Keisit vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave që prej ditës kur u mësua se ata nuk janë më bashkë. Ndarjen e konfirmuan të dy ata, Keisi duke fshirë çdo foto me reperin ndërsa Stresi duke folur publikisht për ndarjen.

Reperi u shpreh se e ka kaluar tashmë ndarjen dhe e ka lënë në të shkuarën historinë me Keisin.

Keisi ndërkohë dje ka nisur pushimet dhe ndodhet në një resort luksoz në Meksikë.

Bukuroshja brune ka postuar foto e video nga resorti, por vëmendjen e ka tërhequr fotoja ku shfaqet duke treguar trupin në super formë me rrobabanjo.

Nuk e dimë a i ka parë Stresi këto foto, por me siguri kur t’i shohë do pendohet për ndarjen.