“ÇDO NJERI…”/ Xhemi i bën deklaratën epike Arbanës: Iliri është 100 mijë euroshi i Sabit, ti je… – AlpeGossip
“ÇDO NJERI…”/ Xhemi i bën deklaratën epike Arbanës: Iliri është 100 mijë euroshi i Sabit, ti je…

“ÇDO NJERI…”/ Xhemi i bën deklaratën epike Arbanës: Iliri është 100 mijë euroshi i Sabit, ti je…

Sabiani dhe Iliri janë bërë miq të mirë në “Big Brother VIP”. Pak ditë më parë Sabiani bëri një deklaratë të fortë, teksa i tha balerinit “po dole ti, dal dhe unë. Je 100 mijë euroshi im”.(Lexo këtu)

Deklarata e tij është marrë së fundmi si referencë nga moderatorja Xhemi Shehu, e cila i ka shkruar shoqes së saj të ngushtë, Arbanës:

“Iliri është 100mln Sabit, ti je parfumi i jetës time!”

Arbana e ka publikuar bisedën e tyre në Instagram, teksa ka shkruar me të qeshura: “Çdo njeri, në çdo bisedë ka nga një referencë në Big Brother”.