”A MBAROI VERA?” Françeska Jaçe poston foton e ”nxehtë” dhe tregon se pushimeve të saj akoma nuk i ka ardhur fundi – AlpeGossip
”A MBAROI VERA?” Françeska Jaçe poston foton e ”nxehtë” dhe tregon se pushimeve të saj akoma nuk i ka ardhur fundi

”A MBAROI VERA?” Françeska Jaçe poston foton e ”nxehtë” dhe tregon se pushimeve të saj akoma nuk i ka ardhur fundi

Françeska Jaçe është një nga personazhet më të komentuara dje kjo për shkak të pamjes së saj seksi dhe tërheqëse.

Ajo ja del gjithmonë të tërheqi vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot që publikon. Ditën e sotme ajo ka postuar një foto ku duket se po shijon një ditë të bukur në pishinë.

Teksa jemi në mesin e muajit shtator dhe pjesa më e madhe e njerëzve kanë nisur ti rikthehen rutinës së përditshme, Françeska e shoqëron foton me pyetjen: A mbroi vera?

Komentet në foton e bukuroshes janë të shumt ku ndjekësit e komplimentojnë për pamjen por dhe i thonë se për të vera nuk mbaron kurrë. /AlpeGossip.al