TË FIKSUAR MBAS “BISHAVE”/ Njihuni me vipat shqiptarë që duan makinat e tyre më shumë se… (FOTO) – AlpeGossip
TË FIKSUAR MBAS “BISHAVE”/ Njihuni me vipat shqiptarë që duan makinat e tyre më shumë se… (FOTO)

TË FIKSUAR MBAS “BISHAVE”/ Njihuni me vipat shqiptarë që duan makinat e tyre më shumë se… (FOTO)

Ata janë ndër personazhet më të klikuar të mediave dhe portaleve.

Fatmir Hysenbelliu, Noizy, Zaimina Vasjari dhe shumë emra të tjerë të lakuar në botën e showbizit duket se kanë edhe diçka tjetër të përbashkët përveç famës. Fiksimi për makinat.

Normalisht ata e miklojnë veten me makinat e fundit.

Ja disa nga “BISHAT” e tyre:

Noizy

Fatmir Hysenbelliu

 

Zaimina Vasjari

Morena Taraku

Luana Vjollca

Butrint Imeri

Majk

Ledina Çelo