Pushimet në natyrë të Stresit dhe Kejsit: Aventura me kalorësin tim… (FOTO) – AlpeGossip
Pushimet në natyrë të Stresit dhe Kejsit: Aventura me kalorësin tim… (FOTO)

Pushimet në natyrë të Stresit dhe Kejsit: Aventura me kalorësin tim… (FOTO)

Ata janë një nga çiftet më të komentuar të showbizit dhe për këtë nuk ka dyshime. Si të gjithë këto ditë të nxehta i kanë larguar edhe Stresin me Kejsin nga Tirana. Pas pushimeve në bregdet këtë herë dy të rinjtë janë më afër natyrës. Ka qenë bashkëshortja e reperit ajo që ka publikuar një foto mbi kalë krah partnerit. “Aventura me kalorësin tim”,-shkruan Kejsi krahas fotos.

Një foto të tillë padyshim duhet ta ketë çdo çift në albumin e kujtimeve.