TË VËRTETA APO OPERACION? Foto e fundit e Ariana Grandes i fut të gjithë në dyshime – AlpeGossip
TË VËRTETA APO OPERACION? Foto e fundit e Ariana Grandes i fut të gjithë në dyshime

TË VËRTETA APO OPERACION? Foto e fundit e Ariana Grandes i fut të gjithë në dyshime

Këngëtarja Ariana Grande ka qenë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale dhe kjo vetëm nga një foto në ‘Instagram’.

Në foto ajo pozonte veshur me një bluzë të shkurtër dhe të hapur në ngjyrë rozë, kombinuar me pantallona në të njëjtën ngjyrë.

Fotoja arriti 3 milionë pëlqime dhe komentet më së shumti ishin nga fansat e këngëtares që e quanin ‘mbretëreshë’.

Megjithatë, një pjesë tjetër ka komentuar gjoksin e këngëtares, duke vënë në dyshim nëse ajo kishte bërë operacion apo thjesht kishte veshur reçipeta me efektin ‘push-up’.