”TË FTON DHE TË FUT NË PUNË”/ Ori Nebiaj nuk ia përton dy fjalë Jonida Shehut (FOTO) – AlpeGossip
”TË FTON DHE TË FUT NË PUNË”/ Ori Nebiaj nuk ia përton dy fjalë Jonida Shehut (FOTO)

”TË FTON DHE TË FUT NË PUNË”/ Ori Nebiaj nuk ia përton dy fjalë Jonida Shehut (FOTO)

Ori Nebiaj, moderatorja e dashur e publikut është një personazh tepër i pëlqyer për publikun. ajo ndiqet shumë n♪7 rrjetet sociale ku dhe bën postime të ndryshme duke i mbajtur ndjekësit e saj të informuar me shumë nga gjërat që ajo bën.

Ori pak orë më parë ka bërë një postim tepër të veçantë. Mesa duket, moderatorja bukuroshe ka qenë e ftuara e zgjedhur e Jonida Shehut për episodin e sotëm të ”Soiree”.

Ori ka ndarë me fansat një foto ku duket së bashku me Jonidën, teksa kjo e fundit mund të kuptohet se i ka kërkuar që ti rregullojë diçka me fustanin. Bukuroshja bjonde patjetër që e ka ndihmuar por as nuk ia ka ”përtuar” dy fjalë në Instagram. Ajo e ka shoqëruar foton me përshkrimin: Të fton në ”Soiree” e të fut në punë. 

Mesa duket Jonida, edhe pse Orin e ka një nga të ftuarat e mbrëmjes, kjo gjë nuk e pengon që ti kërkojë disa ndere të vogla. /AlpeGossip.al