E PAPRITUR/ Nuk do ta besoni se çfarë ndryshimi drastik i ka bërë Aulona Musta vetes (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Nuk do ta besoni se çfarë ndryshimi drastik i ka bërë Aulona Musta vetes (FOTO)

E PAPRITUR/ Nuk do ta besoni se çfarë ndryshimi drastik i ka bërë Aulona Musta vetes (FOTO)

Aulona Musta, moderatorja e njohur dhe e dashur e shqiptarëve gjithmonë është një person shumë i ndjekur dhe i komentuar në rrjetet sociale. Ajo numëron shumë ndjekës dhe gjithmonë ja del të tërheqë vëmendje me postimet që bën.

Këtë herë jemi të sigurt se ka tërhequr më shumë vëmendje seç duhet. Moderatorja kishte vendosur të bënte një ndryshim me flokët por askush nuk mendoi se do të bëntë një ndryshim kaq drastik.

Nga ngjyrat e natyrales që ka patur, Aulona ka vendosur ti lyejë flokët ngjyrë ginger. Le të themi të vërtetën, nuk jemi mësuar me këtë pamje por ajo ngjan super seksi.

Foton që ka postuar, Aulona e ka shoqëruar me shkrimin: Përshëndeteni vajzën tuaj të preferuar me flokë ginger😌 

Komentet në foton e moderatores janë shumë pozitive dhe të gjithë e komplimentojnë për pamjen e re. /AlpeGossip.al