SAMIR MANE BËN BASHKË DREJTUESIT E MEDIAVE/ ”Arratisen” në Kuba, rishfaqet dhe... (FOTO) - AlpeGossip
SAMIR MANE BËN BASHKË DREJTUESIT E MEDIAVE/ ”Arratisen” në Kuba, rishfaqet dhe… (FOTO)

SAMIR MANE BËN BASHKË DREJTUESIT E MEDIAVE/ ”Arratisen” në Kuba, rishfaqet dhe… (FOTO)

Situata politike e ditëve të fundit nuk i ka penguar aspak disa nga emrat më të njohur të ekranit që të nisen me pushime për në Amerikën Latine.

E kemi fjalën për Ben Blushin, Baton Haxhiun dhe Blendi Fevziun, të cilët nën shoqërinë e biznesmenit Samir Mane, kanë nisur disa ditë pushimesh në Kuba dhe në Panama.

Fotot janë bërë publike nga moderatori Fevziu, i cili është i njohur për pushimet e tij në vende të ndryshme të botës, si dhe për pasionin e madh për udhëtimet.

Me këtë rast shohim dhe Blushin, i cili që pas marrjes së drejtimit të Top Channel është zhdukur tërësisht nga jeta publike.

Duket se temeraturat e larta në Kubë, kanë bërë që personazhet e njohur të shijojnë dhe verën para kohe, pasi në Shqipëri në këto ditë pritet një ulje e ndjeshme e temperaturave.