POSTOI FOTO DUKE PUTHUR VAJZËN E SAJ NË BUZË/ Reagon Jonida Vokshi: Kur është seks i kundërt… – AlpeGossip
POSTOI FOTO DUKE PUTHUR VAJZËN E SAJ NË BUZË/ Reagon Jonida Vokshi: Kur është seks i kundërt…

POSTOI FOTO DUKE PUTHUR VAJZËN E SAJ NË BUZË/ Reagon Jonida Vokshi: Kur është seks i kundërt…

Puthja e fëmijëve në buzë nga prindërit është një temë e cila ka ngjallur mjaft debate në rrjetet sociale. David Backam ishte një ndër personazhet që u kryqëzua shumë nga fansat për faktin se publikonte foto me vajzën e tij duke u puthur në buzë.

Raste të tilla kemi dhe në Shqipëri, ku para disa kohësh Ilir Shaqiri u kryqëzua nga ndjekësit për të njëjtën arsye.

Së fundmi, moderatorja Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në “Wake UP” ku ka folur në lidhje me fotot ku puth në buzë vajzën e saj, Emin.

Jonida u shpreh nuk është as pro as kundër kësaj gjëje por dyshon për tëk sekset e kundërta dhe pse nuk e ka shumë të qartë.

“Unë nuk jam as pro as kundra në sensin që mun të kem një dyshim timin tek sekset e kundërta, kur babai puth vajzën ose kur nëna puth djalin. Nuk është se e kam shumë të qartë nëse do tyë kisha një djalë por thjesht me Emin nuk e kam këtë. Unë e puth atë kudo, e haj, e shkëlyej”– tregoi Jonida.

Përsa i përket planeve për një fëmijë të dytë, prezantuesja tregoi planet e saj:

“Nuk dua ta lë Emin vetëm. Me shumë dëshirë dua t’i bëj Emit një motër. Nëse është në dëshirën çafarë dua unë të kem, do doja të provoja ndjesinë e një djali”- u shpreh ajo.