Moderatoret e njohura shqiptare që i kanë qëndruar strikte modelit të tyre të flokëve (FOTO) – AlpeGossip
Moderatoret e njohura shqiptare që i kanë qëndruar strikte modelit të tyre të flokëve (FOTO)

Moderatoret e njohura shqiptare që i kanë qëndruar strikte modelit të tyre të flokëve (FOTO)

Disa vajzat të njohura të ekranit shqiptar, preferojnë të eksperimentojnë vazhdimisht me look-un e tyre. Kjo ndodh pasi duke u shfaqur çdo ditë në televizion, dëshirojnë të duken sa më ndryshe në mënyrë që t’i bëjnë përshtypje publikut. Dhe mirë bëjnë, pasi ekrani ka nevojë për risi. Gjithsesi, ka edhe nga to vajza të njohura të cilat preferojnë të mos “rrezikojnë” shumë, pasi publiku i adhuron ashtu, të njëjta prej vitesh. Këto vajza për të cilat po shkruajmë, që në fillimet e tyre në televizion, kanë ruajtuar të njëjtin model apo ngjyrë flokësh. Me një ndryshim fare të vogël, këto moderatore nuk kanë guxuar të bëjnë një ndryshim të madh, sa të mos njihen më. Marina Vjollca e bëri një vit në finalen e Top Fest, duke lyer flokët ngjyrë çokollatë por më pas u pendua, dhe u rikthyer në botën e biondeve, aty ku duket më bukur dhe ndihet vetvetja. Për Marinën por edhe për shumë vajza të tjera, që i kanë qëndruar stoike modelit dhe ngjyrës së flokëve ndër vite, do t’ju tregojmë në fotot e mëposhtme;

1 Orinda Huta


2 Rudina Magjistari

3 Klea Huta

4 Hygerta Sako

5 Bora Zemani

6 Marina Vjollca

7 Amarda Toska

8 Arbana Osmani