ÇFARË I BËRI BASHKË? Jasmina dhe Bearti fotografohen në shoqërinë e njëri-tjetrit – AlpeGossip
ÇFARË I BËRI BASHKË? Jasmina dhe Bearti fotografohen në shoqërinë e njëri-tjetrit

ÇFARË I BËRI BASHKË? Jasmina dhe Bearti fotografohen në shoqërinë e njëri-tjetrit

Jasmina është një ndër ish-konkurrentet më të komentuara të sezonit të kaluar të “Për’puthen”.  Po ashtu edhe Beart Rexhepi, i cili u komentua gjerë e gjatë në media për lidhjen e tij të bujshme me Tea Trifonin, që në fakt zgjati shumë pak.

E mesa duket diçka e ka bashkuar Jasminën dhe Beartin, të cilët janë fotografuar së bashku në një lokal, ku duket se po shijojnë praninë e njëri-tjetrit, por nuk dihet për çfarë arsye dyshja ndodhen bashkë.

 

Kujtojmë se Jasmina dhe Andi janë rikthyer para pak ditësh në studion e “Për’puthen Prime”.

Ata janë ulur në një përballje live, gjë kjo që u kërkua nga ish-konkurrenti.

Andi: Kam reflektuar, kanë kaluar gjithë ato muaj.

Jasmina: Të kanë rënë içik followersat.

Andi: Në intervista ke fol gjëra pa ligje. Ke thënë që kam qenë ai që të kam shfrytëzuar për vëmendje dhe se e ke një këshillë për mua që të jem vetvetja dhe do më ecë më mirë në jetë.

Jasmina: Një person që është i shtirur kur i thua që bëhu vetëvetja do të thotë që unë kam njohur një pjesë tjetër jashtë dhe që ti duhet ta tregosh. Të ndash krevatin me dikë nuk do të thotë që je shok. Pse e do sqarimin? Shoku im nuk mund të jesh me mua? Pse i do sqarimet për një marrëdhënie që kurrë nuk i kemi pasur?

Andi: Kam reflektuar dhe ja ku jam tani. S’kam pas besim total te ti, ta nxë frymën deri në fund. Nuk merrem me lojëra fëmijësh unë si ty. E ke shfrytëzuar pjesën tjetër sikur Andi kështu kështu. Ti komunikimin zero e ke. A të duken në rregull gjërat që i ke bërë ti?  

Gjithashtu, Andi i kërkoi që të kenë një marrëdhënie të mirë dhe të mos e mbajnë inat njëri-tjetrin. Mos vallë po i shprehte dashurinë? Kjo mbetet për t’u parë në vazhdim.