Motra gjoksmadhe e Afërdita Dreshajt lë në HIJE modelen SEKSI! Shikoni si provokon ajo (FOTO) – AlpeGossip
Motra gjoksmadhe e Afërdita Dreshajt lë në HIJE modelen SEKSI! Shikoni si provokon ajo (FOTO)

Motra gjoksmadhe e Afërdita Dreshajt lë në HIJE modelen SEKSI! Shikoni si provokon ajo (FOTO)

Afërdita Dreshaj është një prej vajzave më të bukura shqiptare, dhe shpesh ka zënë faqet e para të mediave rozë.
Por tashmë është motra e saj më e vogel Jehona, ajo e cila po magjeps ndjekësit e saj në Instagram.

Dy motrat bukuroshe jetojnë prej kohësh në Amerikë, ku edhe vazhdojnë karrierën e tyre, përcjell TCh.

Jehona nuk është fare e panjohur për publikun pasi ajo është shfaqur më parë në disa klipe muzikore.