Eni Koçi në SIKLET të madh, e kap keq në PUBLIK: Më ndihmoni… (VIDEO) – AlpeGossip
Eni Koçi në SIKLET të madh, e kap keq në PUBLIK: Më ndihmoni… (VIDEO)

Eni Koçi në SIKLET të madh, e kap keq në PUBLIK: Më ndihmoni… (VIDEO)

Eni Koçi prej vitesh vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes së mediave si për anën profesionale, projektet e reja, jetën private e sidomos lidhjen e përfolur me Genc Prelvukaj, gjithashtu edhe për fotot e videot që publikon në rrjete sociale.

Aty Eni ndiqet shumë dhe është tejet aktive çdo ditë me postime nga përditshmëria.

Pak më parë këngëtarja ka publikuar një video ku shprehet se e ka kapur lemza teksa ndodhet me njerëz të tjerë në një ambient dhe të gjithë qeshin me të.

“Kam një hall shumë të madh. Më ka kapur lemza dhe nuk më ndahet, njerëzit që kam rrotull këtu vetëm po qeshin. Çfarë sugjeroni që të bëj?”, shprehet Eni.