DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Almeda Abazi poston FOTON e veçantë me Tolgahan dhe jep lajmin e ëmbël – AlpeGossip
DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Almeda Abazi poston FOTON e veçantë me Tolgahan dhe jep lajmin e ëmbël

DO BËHET NËNË PËR HERË TË DYTË/ Almeda Abazi poston FOTON e veçantë me Tolgahan dhe jep lajmin e ëmbël

Almeda Abazi do të bëhet nënë për herë të dytë! Lajmi i pritjes së ëmbël është publikuar nga vetë ish-missi shqiptar. “Bebi numër 2 është duke u rritur. Mezi po presim të të njohim bebi jonë”.

Kujtojmë se, dyshja 1 vit e gjysmë më parë, në maj të 2019-ës u bënë prindër të një djali për herë të parë, Efehan. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman e kurorëzuan dashurinë e tyre shumëvjeçare në shkurt të vitit 2017 në Los Angeles.