Bleona Qereti me fjalë frymëzuese që në mëngjes (FOTO) - AlpeGossip
Bleona Qereti me fjalë frymëzuese që në mëngjes (FOTO)

Bleona Qereti me fjalë frymëzuese që në mëngjes (FOTO)

Bleona Qereti është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka kohë që është larguar në Amërië, për karrierë ndërkombëtare.

Ajo tashmë ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim shumë në formë.

Më e veshur se zakonisht, ajo dha mesazh frymëzues për jetën e saj dhe gjithashtu falënderoj fansat për përkrahjen.

“Nuk është kurrë shumë vonë të jesh ai që dëshiron të jesh, dhe unë dëshiroj të ndërtoj një perandori. Faleminderit fansave të mijë që janë më të mirët dhe më inspirojnë çdo ditë, të jem e fortë dhe më e mirë se kurrë” ka shkruar Bleona.