FESTON DITËLINDJEN/ Atdheu ndahet nga Sara dhe shijon detin në jaht me femra (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Atdheu ndahet nga Sara dhe shijon detin në jaht me femra (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Atdheu ndahet nga Sara dhe shijon detin në jaht me femra (FOTO)

Po përflitet se Atdheu dhe Sara i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Shkak janë bërë postimet e fundit nga konkurrenti i “Përputhen”, i cili e ka festuar ditëlindjen me femra në klub e më pas festa ka vazhduar në jaht.

Atdheu ka pozuar bashkë me dy vajza misterioze teksa shijon detin, diellin e pijen.

Ndërsa Sara nuk duket gjëkundi pavarësisht se nuk mungoi një urim nga ana e saj për ditëlindje.