“QËLLIMET E MIJA JANË…”/ Lori Hoxha tregon 3 arsyet pse është krenare për veten (FOTO) – AlpeGossip
“QËLLIMET E MIJA JANË…”/ Lori Hoxha tregon 3 arsyet pse është krenare për veten (FOTO)

“QËLLIMET E MIJA JANË…”/ Lori Hoxha tregon 3 arsyet pse është krenare për veten (FOTO)

Nuk kanë lidhje me asgjë materiale gjërat për të cilat është krenare Lori Hoxha, një nga trashegimtaret e Top Channel. “Cila është ajo gjë që je më shumë krenare për veten?”, ka qenë një prej pyetjeve që Lori i është përgjigjur pa u menduar dy herë.
“Qëllimet e mia janë të pastra, zemra ime është e mirë dhe nuk dorëzohem”, ka shkruar ajo në postimin e saj.

Lori ka treguar gjithashtu se prej disa kohësh po merret me arredimin e shtëpisë së saj të re, të cilën nuk e ka përfunduar ende. Ndonëse ndjekësit mund ta komentojnë shpesheherë për jetën luksoze apo veshjet e saj, përgjigja e Lorit i bën të gjithë të kthejnë sytë nga një anë tjetër e saj, për të cilën ajo ka preferuar të mos flasë shpesh në publik.