ÇDO DITË PJESË E EKRANIT/ Ky është padyshim stili “alla” Bora Zemani (FOTOT) – AlpeGossip
ÇDO DITË PJESË E EKRANIT/ Ky është padyshim stili “alla” Bora Zemani (FOTOT)

ÇDO DITË PJESË E EKRANIT/ Ky është padyshim stili “alla” Bora Zemani (FOTOT)

Bora Zemani tashmë është kthyer në një nga moderatoret më të ndjekura në ekranin shqiptar, pasi programi që ajo drejton ka arritur një numër të lartë shikueshmërie.

Tashmë moderatoren e kemi pothuajse çdo ditë në ekran dhe veshja e saj bie në sy dhe komentohet shumë. Kemi vënë re që në shumicën e rasteve në transmetimin e “Për’puthen” kjo e fundit ka veshur më shumë funde të cilat i kombinon me këmisha ose me bluza të ndryshme si dhe i kombinon ndonjëherë dhe me geta të zeza për t’u dukur bukur.

Por dhe një detaj tjetër që bie në sy në veshjen e moderatores janë edhe këpucët që ajo vesh. Moderatorja shihet në të shumtën e rasteve me këpucë të ngjyrave të ndryshme, por në disa raste Borën e kemi parë dhe duke na surprizuar pasi ajo ka guxuar dhe në daljet e televizive me atlete.

Mund te themi lirisht se Bora e zotëron me se miri këtë stil “alla” Zemani!

Alpegossip.al ju sjell disa nga veshjet  ju lë ju të komentoni veshjen dhe stilin e saj nëse ju pëlqen apo jo.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.

No description available.