PUBLIKON VIDEON/ Noizy bën reagimin epik kur sheh Maestron duke kërcyer me këngën e tij – AlpeGossip
PUBLIKON VIDEON/ Noizy bën reagimin epik kur sheh Maestron duke kërcyer me këngën e tij

PUBLIKON VIDEON/ Noizy bën reagimin epik kur sheh Maestron duke kërcyer me këngën e tij

Maestro, Efi, Kiara dhe Nita janë bërë bashkë duke kërcyer nën ritmet e këngës “Heart Attack”. Noizy-t i ka tërhequr vëmendjen kjo video dhe e ka postuar duke bërë një reagim epik për Maestron.

Noizy bën reagimin epik kur sheh Maestron duke kërcyer me

“Ket vllain do e marr n’klip”, shkruan Noizy duke e shoqëruar postimin me të qeshura.