"MEGHAN NDIHET E LIRË"/ Ja se si ishte marrëdhënia me kunatën Kate Middleton. Asnjëherë e lumtur... - AlpeGossip
“MEGHAN NDIHET E LIRË”/ Ja se si ishte marrëdhënia me kunatën Kate Middleton. Asnjëherë e lumtur…

“MEGHAN NDIHET E LIRË”/ Ja se si ishte marrëdhënia me kunatën Kate Middleton. Asnjëherë e lumtur…

Kate Middleton dhe Meghan Markle kanë qenë shpesh në qendër të vëmendjes së publikut për shkak të marrëdhënies që kanë me njëra-tjetrën.

Ka patur mjaft raste ku është përfolur se dy kunatat nuk shkojnë mirë së bashku, edhe pse në daljet e tyre të përbashkëta publike kanë treguar se janë të afërta dhe se kanë marrëdhënie të mirë.

Por gjërat jo gjithmonë janë ashtu siç duket, pasi burime  për “Us Weekly” kanë treguar se Meghan dhe dukesha e Kembrixhit nuk kanë folur më me njëra-tjetrën që pas largimit të saj nga familja mbretërore.

Duket se krisja e marrëdhënies së tyre ka nisur më herët dhe pas largimit të Meghan në Kanada, Kate nuk ka më kontakte me të.

Kujtojmë se tashmë Harry dhe Meghan i kanë humbur titujt mbretërorë dhe se kanë nisur një jetë të re në një shtet tjetër, së bashku me djalin e tyre.

Ndërkohë burimet kanë shtuar se Markle nuk ka qenë asnjëherë e lumtur. “Meghan ndihet e lirë! S’ka qenë kurrë më e lumtur. Eshtë e kënaqur që ndodhet jashtë Londrës. Madje është habitur se sa shpejt ndryshuan gjërat”, ka treguar burimi.

Meghan Markle nuk ka folur me Kate Middleton (fotografuar së bashku në Wimbledon vitin e kaluar) pasi ajo dhe Princi Harry u larguan si anëtarë të moshuar të Familjes Mbretërore, një burim ka pohuarNë një deklaratë të lëshuar më 18 janar, Mbretëresha, e cila mori kontrollin e krizës që kërcënoi të dëmtonte përgjithmonë monarkinë, vlerësoi Meghan për 'shpejt' duke u bërë një nga Familja MbretëroreNë dokumentarin e ITV Harry dhe Meghan: Një Udhëtim Afrikan vitin e kaluar, Harry pranoi se ai dhe William nuk janë aq afër sa dikur, dhe nuk pranoi të mohojë një rënie kur u pyet në lidhje me thashethemet për një grindje. Në foto: familja Sussex në dokumentarPas samitit të bombës në Sandringham për të diskutuar të ardhmen e Sussexes, vëllezërit thuhet se kanë pajtuar dallimet e tyre, të ndihmuar nga Dukeshën e Sussex dhe Dukeshën e Kembrixhit (fotografuar së bashku në shërbimin e Ditës së Commonwealth në Westminster Abbey në Londër në Mars të vitit të kaluar )Duka dhe Dukesha e Sussex kanë qenë duke qëndruar në një rezidencë të mrekullueshme 14 milion dollarë Vancouver Island, të cilën ata e kanë përdorur që nga Falënderimet (në foto: Princi Harry me foshnjën Archie në Kanada)