"VEÇ PËR ATË U BËRA..."/ Arta Bajrami merr vendimin drastik për shkak të vjehrrës (FOTO) - AlpeGossip
“VEÇ PËR ATË U BËRA…”/ Arta Bajrami merr vendimin drastik për shkak të vjehrrës (FOTO)

“VEÇ PËR ATË U BËRA…”/ Arta Bajrami merr vendimin drastik për shkak të vjehrrës (FOTO)

Arta Bajrami duket se ka një marrëdhënie të mirë me vjehrrën e saj. Këngëtarja e vërtetoi duke i realizuar një dëshirë asaj.

“Veç për vjehrrën time të dashur jam bërë bjonde,”-shkroi këngëtarja, në një fotografi të publikuar në InstaStory.

Arta ka ndryshuar tërësisht look dhe duket se ngjyra bjonde i shkon shumë asaj.