VIDEO/ Momenti tronditës: Prishet shkalla lëvizëse, njerëzit bien brenda saj – AlpeGossip
VIDEO/ Momenti tronditës: Prishet shkalla lëvizëse, njerëzit bien brenda saj

VIDEO/ Momenti tronditës: Prishet shkalla lëvizëse, njerëzit bien brenda saj

Ky është momenti i tmerrshëm kur prishet shkalla lëvizëse dhe një burrë bie brenda saj.

Video tregon disa njerëz po ecnin në shkallët lëvizëse në stacionin te cilin nuk funksiononin. Por në mënyrë të papritur shkallët filluan duke lëvizur duke bërë një shumë njerëz të rrëzoheshin.

Ndërsa një burrë përfundoi në gropën që u hap midis shkallëve lëvizëse.

Fatmirësisht burri nuk pësoi dëmtime serioze.

Aksidenti ndodhi në Metro Ayazaga në Stamboll, Turqi