DJALI I MAJK SI BABAI/ Do dashuroheni me këtë VIDEO dhe na e tregoi Majlinda Zeka – AlpeGossip
DJALI I MAJK SI BABAI/ Do dashuroheni me këtë VIDEO dhe na e tregoi Majlinda Zeka

DJALI I MAJK SI BABAI/ Do dashuroheni me këtë VIDEO dhe na e tregoi Majlinda Zeka

Reperi Majk i dha fund lidhjes me partneren e tij, Majlinda Zeka, në kohën kur ajo ishte shtatzënë.

Pavarësisht se çifti u pa shpesh bashkë gjatë asaj periudhe apo edhe më vonë kur Roan erdhi në jetë, secili vazhdoi jetën të ndarë. Majk pranoi atësinë e djalit të tij me Majlindën, ndërsa kur e viziton nuk ngurron që të publikojë foto me të.

Këtë herë ka qenë Majlinda ajo që ka publikuar një video të bebit Roan ku teksa qëndron në sedijen e pasme ndjek ritmin e këngës “rap” që është në sfond dhe kërcen. Përveç se i ngjan në fytyrë, Roan pëlqen këtë rrymë muzikore si i ati.