MBETET NJË “MUST HAVE” EDHE KËTË VIT/ Këto janë vipe-t që nuk hoqën dorë nga ky fustan (FOTO) – AlpeGossip
MBETET NJË “MUST HAVE” EDHE KËTË VIT/  Këto janë vipe-t që nuk hoqën dorë nga ky fustan (FOTO)

MBETET NJË “MUST HAVE” EDHE KËTË VIT/ Këto janë vipe-t që nuk hoqën dorë nga ky fustan (FOTO)

I bardhë, i zi apo me ngjyra, nuk ka rëndësi. I vetmi fustan që nuk duhet ti mungojë gardërobës tuaj edhe për këtë vit është ai në formën e një xhakete,të cilën  po e shohim të veshur te çdo të famshme shqiptare.

Ky është një nga ato trende që na e ka thjeshtuar aq shumë jetën, sa nuk na duhet të kërkojmë për funde, pantallona apo bluza që ti kombinojmë.

Mjaftojnë një palë taka dhe një çantë elegante, për të krijuar kështu një ndër paraqitjet më të mirë të mundshme. Fustani “xhaket” është një nga ato trendet “universale” të cilat janë  mund ti veshës në çdo event apo festë.

Marina Vjollca

Alketa Vejsiu

Zaimina Vasjari

Kida

AlpeNews.al