FESTON DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Irma Libohova (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Irma Libohova (FOTO)

FESTON DITËLINDJEN/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush sot Irma Libohova (FOTO)

Irma Libohova vazhdon të mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Sot ajo feston ditëlindjen, por e gjeni dot sa vjeç mbush?

Ky 14 Prill shënon 62 vjetorin e këngëtares. Për Irmën duket sikur vitet kanë ndalur sepse nuk e tregon aspak moshën që ka.

Ajo ka marrë urime të shumta nga njerëzit e zemrës në ditën e saj të veçantë dhe disa prej tyre i ka ripostuar në rrjete sociale.