Si rrallherë Adelina publikon VIDEO duke u puthur me bashkëshortin e saj – AlpeGossip
Si rrallherë Adelina publikon VIDEO duke u puthur me bashkëshortin e saj

Si rrallherë Adelina publikon VIDEO duke u puthur me bashkëshortin e saj

Këngëtarja Adelina Tahiri është duke shijuar një ndër periudhat më të bukura të jetës së saj. Këngëtarja shqiptare është në pritje të ëmbël dhe së shpejti do të bëhet nënë për hërë të parë.

Adelina ka ka treguar që ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj.

Ajo ka ndarë me fansat e saj në Instagram disa pamje nga hoteli luksoz ku po pushon. Në një moment ajo ka kapur në video edhe bashkëshortin e saj, të cilit i është afruar dhe dëgjohet se i ka dhuruar një puthje./AlpeNews.al