Ëndërr apo e vërtetë! Franceska ju “çmend” këtë herë, bëhet e parezistueshme (FOTO) – AlpeGossip
Ëndërr apo e vërtetë! Franceska ju “çmend” këtë herë, bëhet e parezistueshme (FOTO)

Ëndërr apo e vërtetë! Franceska ju “çmend” këtë herë, bëhet e parezistueshme (FOTO)

Fraceska Jace është modelja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj përfekte.

Së fundi ajo ka publikuar disa imazhe në llogarinë e saj në “Instagram”, ku e shohim shumë seksi dhe provokuese veshur në të zeza.

Fustani i zi dhe çanta ngjyrë e kaltër, ishte një kombinim shumë i qëlluar i Franceskës, Por ajo që më së shumti bije në sy është dekolteja e hapur e këtij fustani.

Ndryshe, Franceska përveç prej modelimit famë të madhe ka fituar edhe me pjesëmarrjen e saj në “Big Brother Albania”

#coctaildress @zv_store #muahair @makeupbyelona #photo @juxhinkurti

A post shared by Franceska Jace (@franceskajace) on