RRITËN TEMPERATURAT NË MAKSIMUM/ Këto janë VIP-et që realizuan pozat e NXEHTA në shkretëtira (FOTO) - AlpeGossip
RRITËN TEMPERATURAT NË MAKSIMUM/ Këto janë VIP-et që realizuan pozat e NXEHTA në shkretëtira (FOTO)

RRITËN TEMPERATURAT NË MAKSIMUM/ Këto janë VIP-et që realizuan pozat e NXEHTA në shkretëtira (FOTO)

Vajzat e famshme të ekranit i kanë udhëtimet gjithnjë pjesë të pandashme të jetës së tyre.

Duke qenë se një pjesë të madhe të jetës së përditshme e bëjnë publike edhe në Instagram përmes fotove dhe videove, kemi arritur të kuptojmë se cilat janë edhe disa nga destinacionet e preferuara.

Përmes një vëzhgimi të thjeshtë shohim se një pjesë e mirë e ipeve nuk u mungojnë fotot në shkretëtirë.

Nga Alketa Vejsiu e deri tek Marina Vjollca, këto janë vipet që kanë rritur akoma edhe më shumë temperaturat në shkretëtira:

Alketa Vejsiu

Oriola Marashi dhe Endrit Mertiri

Ilda Bejleri

 

 

Marina Vjollca

View this post on Instagram

#desertsafaridubai🐪🐫 #tb

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

/Alpenews.al