NË NJË LIDHJE ME SHQIPE HYSENAJ? Bruno Shemsho zbulon të vërtetën: Në fund gjejmë… – AlpeGossip
NË NJË LIDHJE ME SHQIPE HYSENAJ? Bruno Shemsho zbulon të vërtetën: Në fund gjejmë…

NË NJË LIDHJE ME SHQIPE HYSENAJ? Bruno Shemsho zbulon të vërtetën: Në fund gjejmë…

Bruno Shemsho është një ndër konkurrentët më të pëlqyer e më të komentuar të “Përputhen 3”. Në një intervistë për ‘FitStation’ në News24 ai foli për projektet në ekran, jetën jashtë vëmendjes televizive ku nuk la pa përmendur dhe raportin me ish konkurenten e Për’puthen 2, Shqipe Hysenaj, raport i cili duket që është i afërt.
“Me Shqipen kemi miqësi, e kuptojmë njëri tjetrin. Unë shpesh herë i kundërvihem, por në fund gjejmë konsensus gjithmonë, se rrallë ndodh që e ke me të”- tregoi Bruno.