POZOJNË KRAH NJËRA TJETRËS/ Kendall dhe Kylie do t’ju lënë “gojë hapur” (FOTO) – AlpeGossip
POZOJNË KRAH NJËRA TJETRËS/ Kendall dhe Kylie do t’ju lënë “gojë hapur” (FOTO)

POZOJNË KRAH NJËRA TJETRËS/ Kendall dhe Kylie do t’ju lënë “gojë hapur” (FOTO)

Familja Kardashian është një nga më të komentuarat në median rozë.
Kylie dhe Kendall Jenner janë në mesin e emrave më të përfolur nga kjo familje.

Që të dyja janë shumë të suksesshme në profesionet që ushtrojnë, Kendall si modele, ndërsa Kylie si pronare e një marke të grimit.

Së fundi, Kendall ka ndarë me ndjekësit një foto përkrah motrës Kylie, ku shfaqen tejet tërheqëse përkrah njëra-tjetrës.

Të veshura me të bardha, motrat Kardashian i ‘vunë’ flakën Instagramit me këtë paraqitje.