Plas sherri mes repereve shqiptare: Baby G dhe Tayna e sulmojnë keq Rinën – AlpeGossip
Plas sherri mes repereve shqiptare: Baby G dhe Tayna e sulmojnë keq Rinën

Plas sherri mes repereve shqiptare: Baby G dhe Tayna e sulmojnë keq Rinën

Marrëdhëniet mes repereve shqiptare duket se nuk janë aspak të mira. Fakti që Rina Balaj e quan veten mamin e repit, e ka zemëruar dy reperet e tjera, Tayna dhe Baby G. “U bënë shumë reperka po këto e dinë kush është mami”, thotë Rina në këngën e re me titull “Mami”.

“E si t’mnijn mu, as ty mo nuk t’knohet, kush është mami”, ja kthen Tayna në këngën e re me titull “Shqipe”.

Por edhe Baby G e quan veten “Mami” e në foton e fundit të postuar në Instastory reperja i drejtohet Rinës me fjalët: “Klikimet e rreme të bëjnë të lumtur? Por unë kam turmën gjithmonë. Ku je ti, Mami?”.