Pas NDARJES nga Klaudia Pepa, Albi Nako merr VENDIMIN DRASTIK: Fshin të gjitha… – AlpeGossip
Pas NDARJES nga Klaudia Pepa, Albi Nako merr VENDIMIN DRASTIK: Fshin të gjitha…

Pas NDARJES nga Klaudia Pepa, Albi Nako merr VENDIMIN DRASTIK: Fshin të gjitha…

Ndarja mes Klaudia Pepes dhe koreografit Albi Nako ka qenë një nga ngjarjet më të përfolura në shoëbizin shqiptar.

Shkak i kësaj nuk ishte vetëm ndarja e tyre, por edhe etiketimi që i bëri Klaudia pas divorcit Albi Nakos duke e konsideruar si “vëlla” shkruan albeu.com.

Por Albi pavarësisht ndarjes, zgjodhi të mos i fshinte fotot me ishh-bashkëshorten.

Ama tani duket se për të gjithcka ka marrë fund.

Ai ka fshirë fotot me Klaudian duke fshirë kështu cdo gjurmë të tyren bashkë.