“NEW YORK 2019″/ Gjenerata e ardhshme e çantave është këtu dhe duhet ti shihni (FOTO) – AlpeGossip
“NEW  YORK 2019″/ Gjenerata e ardhshme e çantave është këtu dhe duhet ti shihni (FOTO)

“NEW YORK 2019″/ Gjenerata e ardhshme e çantave është këtu dhe duhet ti shihni (FOTO)

Sfida e zgjedhjes midis dy çanta me të vërtetë të bukur më në fund është zgjidhur. Të paktën kjo është ajo që ndodhi në pistën e  vjeshtë-dimrit ’19.

Trendet më të papritura të qeseve po paraqiten çdo ditë dhe mesa duket këto trende do të bëjn namin në muajt e ardhshëm. Gjithashtu disa nga modelet e tjera që ranë në sy ishin punimet me grep,lëkura  dhe printe.