Aktori i njohur shqiptar rrëfen: “Pëlqeja të ngacmoja femrat, por kam qenë ‘barkderr’ dhe s’ma varnin!” – AlpeGossip
Aktori i njohur shqiptar rrëfen: “Pëlqeja të ngacmoja femrat, por kam qenë ‘barkderr’ dhe s’ma varnin!”

Aktori i njohur shqiptar rrëfen: “Pëlqeja të ngacmoja femrat, por kam qenë ‘barkderr’ dhe s’ma varnin!”

Këtë javë, mikrofoni i Thumb ishte në 20 vjetorin e Top Albania Radios, ku ndër personazhet e intervistuar ishte edhe aktori i njohur i humorit, Jul Deda.

I pyetur nëse në të 20-at e tij ai ishte nga ata djem që pëlqente të ngacmohej apo të ngacmonte vajzat, Juli na jep një përgjigje që na habiti.

“Me femra s’i kam pasur punët mirë se kam qenë gjithmonë barkderr e s’me donin. Nuk më preferonin vajzat!”, – përgjigjet Juli.

I ngacmuar nga gazetari se tashmë kohët kanë ndryshuar e se parapëlqehen meshkutj e shëndoshë, Juli shprehet: “Epo, tani unë u plaka, s’bëj dot gjë se më merret fryma!”.

Eventin e plotë e gjeni në linkun e mëposhtëm.

Thumb 24 shkurt pjesa 1

THUMB UP DHE THUMBS DOWN kujt ia kemi dhene kete jave? Big Mamma lancon klipin e ri dhe Thumb e ka ndjekur gjate xhirimeve. Kengetarja zbulon nese kenga e re do te jete nje dedikim. a eshte ne je lidhje Bigu?Mikrofoni i Thumb ka qene ne eventin e javes e kryeqytet dhe ka zbuluar kujtimete e VIPave ne rinine e tyre me sakte ne te 20-tat e tyre. Gent Zenelaj, Florjan Binaj, Ori Nebiaj, Julian Deda, Paloma e Fiks Fare, Denis Dyrnjaja e te tjere zbulojne deshirat e tyre. Po Kelvi me Dojnen a jane ne nje lidhje?I keni te gjitha ne videon e meposhtme 😛

Posted by Blitz.al on Samstag, 24. Februar 2018