NUK MUND TË NDAHEN/ Romeo shoqëron Jonidën tek ”Kënga Magjike” (FOTO) – AlpeGossip
NUK MUND TË NDAHEN/ Romeo shoqëron Jonidën tek ”Kënga Magjike” (FOTO)

NUK MUND TË NDAHEN/ Romeo shoqëron Jonidën tek ”Kënga Magjike” (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u mbajt nata e dytë gjysmëfinale e “Këngës Magjike”, ku këtë vit në juri është edhe këngëtarja shumë e dashur për publikun, Jonida Maliqi. Romeo nuk e la aspak vetëm Jonidën, por e shoqëroi në këtë mbrëmje. Teksa Jonida ndodhej në juri, Romeo ishte në rradhët e publikut së bashku me të vëllain, Donaldin dhe ‘kunatën’ Bora Zemanin.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Romeo duke postuar një foto nga salla ku shfaqet krah Borës dhe Donaldit. Kujtojmë që Romeo e Jonida e kanë konfirmuar tashmë lidhjen duke postuar foto me njëri-tjetrin e duke deklaruar se janë shumë të lumtur bashkë. Pak kohë më parë Jonida zbuloi se me Romeon janë njohur në televizion.